top of page

Půjčka 500,- až 10000,- před výplatou

      bez ručitele a zástavy

      bez dokládání příjmu

      bez osobní schůzky

      bez úroku

     

SMS půjčka Ferratum

 

Finská sms půjčka Ferratum je půjčka před výplatou od společnosti Ferratum, která od roku 2005 působí v 19 zemích evropské unie a má více než milión spokojených zákazníků.

Půjčka do výplaty je bez ručitele, osobní schůzky, zástavy a bez dokládání příjmu. V některých případech schválíme Vaši půjčku i přesto, že již máte zápis v registru dlužníků.

Nebankovní půjčky schvalujeme za 10 minut od odeslání žádosti o půjčku. Pokud se stanete klientem společnosti Ferratum budeme Vám posílat peníze před výplatou ihned na účet. Tato půjčka do 24 hodin je v ČR momentálně nejpopulárnější.        

 

Vymáhání pohledávek přes registr dlužníků

 

Ujistěte se, že jste půjčku kompletně splatili, aby nedošlo k zápisu do registru dlužníků, který slouží k vymáhání pohledávek mimosoudní cestou přes internet. V případě, že se do registru dostanete, již nebude možné získat bankovní úvěr anebo půjčku.

R

Jak sjednat půjčku?

Naše finská sms půjčka se sjednává velmi jednoduše a kompletně přes internet a Váš mobilní telefon. Znamená to, že Vás nebudeme obtěžovat žádnou osobní schůzkou anebo jiným jednáním s pracovníkem společnosti Ferratum.

Postupujte dle tohoto návodu:

1. Klikněte na tlačítko ZAŽÁDAT O PŮJČKU

2. Vyplňte všechny políčka online formuláře

3. Přečtete si obchodní a smluvní podmínky společnosti Ferratum

4. Podmínky potvrďte zaškrtnutí malého políčka

5. Zkontrolujte si všechny vyplňené informace

6. Odešlete žádost kliknutím na tlačítko ODESLAT

přesun k žádosti

SCHVÁLENÍ ZA 10 MINUT

Finská sms půjčka před výplatou

bottom of page